x

Zaloguj się

O nas

BLOKUJ.PL
Każdego roku mają miejsce tysiące wypadków w trakcie naprawiania lub serwisowania maszyn i urządzeń przemysłowych oraz niekontrolowanym wyzwoleniem energii. Większość z tych wypadków spowodowanych jest brakiem odłączenia źródeł zasilania. Na świecie, również w Europie, wprowadzono kilka przepisów, które wymagają, aby w trakcie serwisowania lub naprawy maszyn, wszystkie podłączone do nich źródła energii były wyłączone i zablokowane. Topserw oferuje w tym celu produkty do blokowania i oznaczania.
 
KONTAKT
Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udostępniliśmy dla Państwa kilka możliwości szybkiego i łatwego kontaktu z naszym działem handlowym. Zakładka e-mail z prawej strony umożliwia pozostawienie wiadomości, pytań i sugestii, na które odpowiemy w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo uruchomiliśmy dla Państwa opcję kontakt on-line, tzw. LiveChat, za pomocą którego mogą Państwo zadać naszym specjalistom wszelkiego rodzaju pytania, a z pewnością nie pozostaną one bez odpowiedzi z naszej strony.
GWARANCJA JAKOŚCI
Produkty, które decydujemy się dystrybuować muszą spełniać polskie i europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Dlatego każda z firm, z którą współpracujemy posiada certyfikat ISO 9001, a także wymagane atesty i dopuszczenia. My również stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie naszych kwalifikacji, dlatego od czerwca 2004 roku możemy się pochwalić Certyfikatem Systemu Jakości PE-EN ISO 9001:2015.