x

Zaloguj się

WSPÓLNIE ZDZIAŁAMY WIĘCEJ!


W zakładach produkcyjnych oraz przemysłowych bardzo istotne jest, aby każdy wiedział za co jest odpowiedzialny i nie próbował robić niczego na własną rękę. Działanie niezgodne z procedurami może skutkować poważnymi konsekwencjami. Może zaburzyć pracę całego zakładu, doprowadzić do nieszczęśliwego wypadku, w skutek którego ktoś może stać się kaleką, bądź stracić życie. Niestety duża liczba wypadków w trakcie pracy spowodowana jest po prostu niewiedzą pracowników lub brakiem odpowiedniej informacji o możliwym zagrożeniu.

Systemy LOCKOUT/TAGOUT mają na celu zabezpieczanie maszyn i urządzeń przed nieuprawnionym uruchomieniem. Odpowiednie zamknięcie dopływu prądu jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnie stworzonych do tego celu kłódek, linek, klamerek, blokad. Tylko najwyższej jakości rozwiązania dają pewność, że nasze działania mają sens. Ale samo zablokowanie maszyny jest niewystarczające – tutaj bardzo ważny jest aspekt informacyjny: odpowiednia instrukcja na blokadzie, na urządzeniu, w zakładzie.

Na temat bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i środowiska w warunkach pracy posiadamy ogromną wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Znamy aktualne przepisy i realia, a dzięki świetnej znajomości rynku jesteśmy w  stanie dynamicznie reagować na potrzeby naszych odbiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prowadzimy specjalne szkolenia, audyty oraz warsztaty, w trakcie których nasi przedstawiciele sprawdzą obowiązujące w Państwa firmie procedury, wskażą słabe punkty i niedociągnięcie, jeśli takowe będą miały miejsce oraz zaproponują nowoczesne rozwiązanie, dzięki którym miejsca sporne zostaną wyeleminowane, a cały proces zabezpieczania i znakowania zoptymalizowany.Chcesz usprawnić procesy znakowania, tworzenia oznaczeń i etykiet oraz systemy zabezpieczania maszyn i urządzeń, ale nie wiesz od czego zacząć? Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Wspólnie wybierzecie najbardziej odpowiednią formę spotkania – czy będzie to audyt, warsztaty, prezentacja, szkolenie, które odbędzie się w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu. Tylko rzetelne wprowadzenie systemów LOTO pozwoli Tobie i Twojej firmie na właściwe prowadzenie procedur bezpieczeństwa i wdrażanie ich w życie.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!


Filip Lewandowski
Sales Representative
kom. +48 784 586 289
filip@topserw.com.pl

Audytor Wewnętrzny TÜV SÜD systemów:
OHSAS 18001:2007 (BHP) ISO 22000:2005 (HACCP)