x

Zaloguj się

KŁÓDKI DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Kłódki MasteLock wyróżnia ich kompaktowość oraz możliwość stosowania w różnych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Kłódki są lekki i niewielkich rozmiarów, dzięki czemu mogą być używane do blokowania nawet niewielkich wyłączników. Możliwie jest to dzięki specjalnej konstrukcji kłódki z bardzo cienkim kabłąkiem, umożliwiającym zamontowanie nawet tam, gdzie mamy niewiele miejsca.
 

Kłódki MaterLock dostępne są w wielu wariantach i kolorach. Metalowe kabłąki w zależności o potrzeb są krótsze i dłuższe. W naszej ofercie na pewno znajdziesz systemy zabezpieczeń na miarę Twoich potrzeb.

Kłódki bezpieczeństwa posiadają zastrzeżone konstrukcje otworów, dla tego też wyposażone są w specjalne klucze. Wszystko to w celu uniemożliwienia otwarcia kłódki przy użyciu innego klucza, nieprzynależnego do tego akurat egzemplarza. Pozwala to zapewnić optymalne bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto specjalny system blokowania klucza sprawia, że klucz może zostać wyciągnięty z kłódki tylko wtedy, kiedy kłódka jest zamknięta.
 
 

Kłódki dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej – wybierz model i kolor, który najbardziej Ci odpowiada.