x

Zaloguj się

SMS R1 - NOWY SYSTEM ZNAKOWANIA

SMS R1 – ETYKIETY, ZNAKI I OZNACZENIA W KOLORZE, W DOWOLNYM KSZTAŁCIE,  Z DOWOLNYM TEKSTEM ORAZ W DOWOLNEJ ILOŚCI
 
Samodzielne tworzenie oznakowania BHP stało się szybsze, bardziej wydajne i łatwiejsze dzięki nowemu, niezwykłemu systemowi SMS R1 z unikatową funckją MULTIKOLOR. To biurkowy system, który może drukować w wielu kolorach i wycinać znaki w czasie kilku minut oraz w dowolnej liczbie kopii. Umożliwia to użytkownikom tworzenie pojedynczo lub w wielu kopiach dowolnych znaków i etykiet w ramach jednego procesu.
 
SMS R1 oferuje specjalistom BHP możliwość tworzenia niepowtarzalnych i całkowicie zgodnych z przepisami informacji odnoszących się do specyficznych sytuacji i zagrożeń, oraz ich drukowania w różnych formatach. Ograniczanie kosztów, szybkie przygotowanie znaków oraz szeroka gama materiałów, w tym kolorowe naklejki winylowe, atestowane znaki świecące w ciemności, o niskiej lub wysokiej przyczepności warstwy klejącej – wszystko to sprawia, że SMS R1 podnosi na wyższy poziom efektywność przekazywania informacji dotyczących bezpieczeństwa oraz identyfikacji zagrożeń i niebezpieczeństw w każdym środowisku.

Za pomocą systemu SMS R1 stworzysz różnego rodzaju naklejki oraz etykiety, jak te na poniższym zdjęciu:
 
Zobacz film pokazowy na temat naszego najnowszego rozwiązania:

 

Dzięki swoim zaletom i funkcjonalnościom, drukarka SMS R1 zapewnia niesamowity wydruk w dowolnej liczbie egzemplarzy!


OPROGRAMOWANIE
Opracowane przy współpracy z NiceLabel, nasze zalecane oprogramowanie towarzyszące, zapewnijące wyrafinowane, przewidywalne i bezproblemowe wyniki końcowe za każdym razem.
 
  • Szerokie możliwości drukowania i projektowania
  • Łatwe w użyciu kreatory projektu
  • Projekt i edycja tekstów, kodów kreskowych, linii, kształtów i obrazów
  • Zaawansowana funkcjonalność do łączenia wielu pól
  • Tysiące przemysłowych symboli i ikon
  • Zaawansowane narzędzia do projektowania, takie jak tekst sformatowany, style linii, grupa, ramki tekstowe z automatycznym rozmiarem czcionki
  • Łatwy import danych do etykiet z baz danych i arkuszy kalkulacyjnych (Excel, Acces)

Więcej informacji, dane techniczne znajdziesz TUTAJ.